מה אתם מקבלים

בניית אתר הוא עסק לא זול בעיקר ביגלל המשאבים שהוא לוקח שמתחלקים בין עיצוב לקוד. כדי להוזיל את העלויות בנינו תבנית מתקדמת עם מספר רב של עיצובים שונים והרכבנו אותה על המערכת הניהול תוכן שלנו, כל זה כדי שהחבילה תתאים לכמה שיותר לקוחות וכך נוכל להרשות לעצמנו לספק לכם את המחירים האטרקטיבים שלנו.

גם אתר זה בנוי על אותה חבילה.

אז תכלס מה אתם מקבלים:

מערכת ניהול אתר מדובר לא בסתם מערכת, מדובר במערכת בין הטובות בארץ עם יכולות בילעדיות לנהל את האתר, בעזרתה תוכלו ליצור בלי הגבלה דפים, ליצור תפריט דינאמי עם תתי קטגוריה, לצפות בסטיסטיקות של האתר, לצפות ולנהל פניות מהאתר, לנהל 4 ערוצי RSS שונים, להוסיף ולנהל הרשאות לגישה של המערכת, לשלוט בצבעים של האתר, שינוי הלוגו של האתר, הפניות 301 בצורה אוטומטית, מפת אתר לגוגל ועוד..

26 תבניות עיצוב עם החבילה תקבלו 26 תבניות עיצוב שונות: 7 עיצובים שונים לדף הבית, 3 עיצובים שונים לגלריית תמונות, 4 עיצובים של יצירת קשר, 2 עיצובים של דף אודות, 6 עיצובים של מאמר, 3 עיצובים של דפי נחיתה ותבנית של שאלות ותשובות. בעזרת מערכת ניהול התוכן תוכלו ליבחור את העיצוב המבוקש ולהכניס לו תכנים, אתם לא מוגבלים למספר הדפים!

אתר מותאם לנייד כל העיצובים שיש בחבילה מותאמים לפי גודל המסך, הכוונה שהאתר יראה טוב גם במחשב הביתי, גם בטבלט וגם בנייד. הדבר מקנה למבקרים באתר נוחות ולכם יוקרתיות.

דיווח לגוגל על האתר כחלק מהשירות אנו נדווח לגוגל על האתר בעזרת הכלי GOOGLE WEBMASTER TOOLS בתוך הכלי נדווח על המיקום של מפת האתר שמערכת ניהול התוכן יוצרת וכך נעזור לגוגל להכיר את כל הדפים הקיימים באתר.

אופטימיזציה מלאה לגוגל האתר נכתב בצורה מדוקדקת כדי שלגוגל יהיה נח להבין את האתר, עם השפה העדכנית ביותר לבניית אתרים HTML 5, כך שהאתר שלכום יוכל לעקוף מתחרים ולנצח בזירה הוירטואלית.

מנוע חיפוש פנימי המנוע חיפוש יחפש בתוך האתר שלכם ממש כמו באתר של חברות גדולות ויציג את כל הנתונים לפי ההתאמה הטובה ביותר לביטוי שחיפשתם.

מחוברים לרשתות החברתיות יש לכם עמוד עסקי בפייסבוק או ברשת חברתית אחרת, תוכלו להוסף ולעדכן קישורים לעמודים העסקים שלכם בקלות כדי שהעסק שלכם תמיד יהיה מחובר ללקוחות שלכם.

מאגר מדריכים עם האתר תקבלו מדריך כללי שבו יופיעו כל התבניות הקימות בחבילה שלכם ובנוסף תוכלו להנות ממספר רב של מדרכי וידאו על שימוש במערכת.

פשוט לקבל הרבה בקצת, כל החבילה המושלמת הזו כרגע במחיר המצחיק 1,200 ש"ח (המחיר המלא לחבילה כזו בהתאמה אישית מעל 10 אלף ש"ח)

במידה ותירצו לבצע שינויים שלא מתאפשרים בעזרת המערכת נשמח לעמוד לשירותכם, במידה ואתם מחפשים אתר בהתאמה אישית אתם מוזמנים להיכנס לאתר הבית של חברתנו Think Smart

לקבלת פרטים נוספים אודות המערכת ניתן להיכנס לאתר הבית שלה ולהתרשם יותר My CMS

להזמנת חבילה זו צרו עימנו קשר דרך טופס יצירת הקשר ואחד מנציגנו יחזור אליכם בהקדם

שתף:
© 2013 כל הזכויות שמורות ל Be In Net בניית אתרים