בניית אתר תדמיתי

בניית אתר תדמיתי לעסקים

אחד השלבים המשמעותיים ביותר לעסק זה בניית אתר עבורו, בין אם זה אתר תדמיתי פשוט או חנות וירטואלית. אתר יכול לסייע לעסק בלקבל לקוחות חדשים, לבצע מכירות או פשוט למסור מידע ללקוחות כגון הדרכות על שימוש במוצר.

כדי להבין למה חשוב לבחור חברה טובה לבניית אתרים שתבנה לכם את האתר התדמיתי, צריך להבין שלאתר טוב יש מספר קריטריונים:

קוד – לקוד יש כללים וחשוב לכתוב אותו נכון, כי מי שקורא את הקוד זה מחשבים לא בני אדם שיכולים להבין אם מדובר בשגיאת כתיב ולנחש לפי ההקשר של הטקסט את המילה המתאימה, יש את תקן W3C שבעזרתו ניתן לבדוק שגיאות בקוד, אתר שלא ניבנה עם קוד תקין יכול להפגע בדרוג במנועי החיפוש.

מערכת ניהול תוכן – מערכת ניהול תוכן היא המערכת שבעזרתה ניתן לנהל את האתר, לא לכל החברות יש מערכת ניהול תוכן ולא כולם נוחות, חשוב לקחת חברה לבניית אתרים שמספקת מערכת כזו, בגלל שלדוגמא מחר אתם רוצים לשנות טקסט מסוים או להוסיף משהו, כל שינוי כזה יעלה לכם הרבה כסף. בעזרת מערכת ניהול מקצועית תהיה לכם מערכת שתוכלו לערוך כמעט כל דבר בקלות.

עיצוב – לכל אתר יש את העיצוב שלו, יש עיצובים נעימים לעין ויש שלא, ככל שהאתר פחות נעים לעין המבקר יעזוב את האתר יותר מהר, לכן חשוב שתקבלו עצות וטיפים בבחירת העיצוב.

אחסון האתר – כל אתר צריך לאחסן על שרת כדי שיהיה ניתן לגלוש אליו מכל מקום בעולם, לאחסון טוב יש מספר קריטריונים לדוגמא חשוב שהוא יהיה כמה שיותר קרוב לקהל היעד שלך, לדוגמא אם הקהל שלך מישראל תאחסן את האתר בארץ ואם הקהל שלך הוא כל העולם אתה צריך לאחסן באירופה או ארה''ב. בנוסף צריך להבין ששרת הוא בעצם מחשב ויש מחשב חדש וטוב ויש מחשב ישן ואיטי. יש עוד מספר קריטריונים לגבי אחסון שחשוב לברר אותם.

מחיר – בתחום בניית אתרים המחירים מאוד מגוונים וניתן לקבל מוצר טוב במחיר נמוך וגם מאוד גבוה וכך גם להפך אפשר לקבל מוצר גרוע במחיר גבוה, לכן חשוב לעשות סקר שוק לפני שאתם סוגרים עם מישהו. ולראות עבודות לדוגמא שימחישו לכם מה תקבלו.

אצלנו תקבל חבילה שחובה שיהיה אותה לכל בעל אתר: מערכת ניהול תוכן מתקדמת, 26 תבניות מקצועיות בשפה העדכנית ביותר HTML5 שנבדקו מספר פעמים ועברו את כל מבחני האיכות, אחסון האתר על גבי שרת וירטואלי מתקדם בישראל לצורך קבלת ביצועים מיטביים, התאמה מלאה לנייד ולטאבלט והכל במחיר מצחיק.

אצלנו האתר שלכם יוכל להגיע רחוק ולהחזיק מספר שנים, החבילה שאנו מציעים היא תמורת 1,200 ₪.

גם אתר זה בנוי על חבילה זו!

לקבלת פרטים נוספים צרו קשר בטופס יצירת הקשר

שתף:
© 2013 כל הזכויות שמורות ל Be In Net בניית אתרים